ŻYCIE BEZ ŚRODKÓW CHEMICZNYCH - CZY TO MOŻLIWE?"   Zawarte w EM-1 mikroorganizmy wydzielają substancje przeciwutleniające, stwarzając w środowisku pewną nadwyżkę energii, która niweczy destrukcyjną aktywność wolnych rodników. Wiemy, chociażby z reklam artukułów spożywczych, że wolne rodniki są odpowiedzialne za to, że nasz organizm od czasu do czasu "strajkuje". To z ich powodu płacimy coraz więcej za oczyszczanie ścieków oraz za naprawę i konserwację urządzeń technicznych. Jeśli więc mamy do dyspozycji producenta nadwyżkienergii, jakim jest EM-1, to dzięki niemu możemy zaprowadzić ład i porządek w wielu dziedzinach życia.
    Dziś powątpiewa się w możliwość uniwersalnego zastosowania jednego produktu. Jesteśmy przyzwyczajeni do poszukiwania wielu specjalistycznych rozwiązań naszych problemów, przez co sami siebie ograniczamy w wolności myślenia. Sądzimy, że potrzeba nam różnych rodzajów butów, rowerów, na każdą chorobę innych lekarstw i w każdej sytuacji życiowej oryginalnych rozwiązań. Przez ten sposób myślenia straciliśmy kontakt z zasadami, jakimi rządzi się życie.
    EM pomoże nam pozbyć się z pomieszceń roztoczy, warzywa dłużej zachowają świeżość. Dzięki EM wodę można przygotować tak, że łatwiej będzie docierała do komórek organizmu i efektywniej wspierała proces przemiany materii.
EM- 1 jest stosowany w Europie w wielu domach, ogrodach, wo hodowli zwierząt domowych i gospodarskich, a także w oczyszczalniach ścieków, To szerokie zastosowanie jest dowodem na to, że EM naprawdę jest tak skuteczny jak zapewniają doradcy EM. Choć zastosowanie EM w tak wielu dziedzinach życia wydaje się nieprawdopodobne, to sukces takiego zastosowania jest pewny."

Ernst Hammes & Gisela vanden Hoovel

      Od 2 lat sama używam EM w moim domu i ogrodzie, a nawet w basenie ( nie używam chloru). Mój znajomy polecił mi te środki i wtedy zaczęłam czytać na ich temat. Choć na początku wydawało mi się zbyt skomplikowane, aby zmienić swoje przyzwyczajenie do używania chemicznych środków kupowanych w sklepie, przełamałam się i zakupiłam pierwszy produkt. Już po paru tygodniach całkowicie zrezygnowałam z kupowania dodatkowych środków czyszczących w sklepie jak i nawozów do ogrodu. Przede wszystkim EM-y są bardzo wydajne 1gal- mam już prawie 1,5 roku bo używa się go w rozcieńczeniu z wodą 1:1000. Bardzo Wam polecam na polecanej stronie znajdziecie sporo info. Ja również chętnie podzielę się doświadczeniem. Piszcie!!!

1 komentarz:

  1. Ciekawe to EM. Mogłaby Pani coś więcej na ich temat powiedzieć? Jak tego używać(głównie chodzi mi o sprzątanie w domu),gdzie zakupić itp. Bo właśnie mam problem z wyborem bardziej naturalnych produktów do czyszczenia różnych powierzchni i mieszkania.
    Pozdrawiam ;)
    LeeLena

    OdpowiedzUsuń